/
    • Printer/scanner dankzij de Lelystadse Uitdaging en Ekris BMW en Mini Flevoland

    • Tijdens een beursvloer van de Lelystadse Uitdaging, een organisatie die bedrijven behulpzaam is bij het maatschappelijk verantwoord (en betrokken) ondernemen is het ons bestuur gelukt om een vervangende printer/scanner te verkrijgen.

      Dankzij een gulle gift van Ekris BMW en Mini Flevoland, vertegenwoordigd door Floris Kruijsifix (die tevens als ‘hoekman’ op de beurs actief was), hebben onze vrijwilligers weer de mogelijkheid om naar believen te printen en scannen in het wedstrijdsecretariaat. Door de alom bekende oorzaak heeft het geruime tijd geduurd voor we Floris (zelf fervent hardloper) konden bedanken voor de donatie. Na afloop van de Wintercup van zondag 3 april 2022 was het dan toch zover. Op de foto bedankt duovoorzitter Jeffrey Fernhout de gulle gever.